Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД провели семінар для внутрішньо перемішених сімей

Деталі

22.09.2016 - seminar VPO22 вересня фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з міським центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді та управлінням праці та соціального захисту населення провели семінар на тему: «Соціальний супровід та правовий захист внутрішньо переміщених осіб» для сімей з тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької областей та Криму.

Під час зустрічі начальник відділу правопросвітництва та взаємодії з суб'єктами надання безоплатної первинної правової допомоги в Новоград-Волинському місцевому центрі з надання БВПД Віталій Радзивіл та головний спеціаліст відділу з питань праці та соціально – трудових відносин  управління праці та соціального захисту населення Наталія Ковальчук роз’яснили сім’ям зміни до чинного законодавства, питання, що стосуються отримання компенсації за пошкоджене чи втрачене майно, можливість оформлення субсидії для внутрішньо переміщених осіб, отримання соціальних виплат.

Віталій Радзивіл розповів присутнім про роботу системи безоплатної правової допомоги, відкриття бюро правової допомоги, гарантій соціально-правового захисту внутрішньо переміщеним особам.

Під час семінару активно обговорювали проблемні питання. Присутні обмінялися думками щодо змін у законодавстві та можливості створення громадської організації в місті, яка б опікувалася людьми з тимчасово окупованих територій Луганської, Донецької областей та Криму.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua