Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 168 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Фахівці Попільнянського бюро правової допомоги провели семінар для соціальних працівників територіального центру

Деталі

19.09.2016 - seminar (2)16 вересня у приміщенні територіального центру соціального обслуговування Попільнянської районної державної адміністрації начальник Попільнянського бюро правової допомоги Юрій Харчук провів семінар для соціальних працівників на тему: «Безоплатна правова допомога населенню. Специфіка консультування людей похилого віку». Дана аудиторія була обрана не випадково, адже працівники центру щодня контактують з особами з інвалідністю, ветеранами війни та іншими незахищеними верствами населення.

Слід відзначити, що семінар складався не тільки з теоретичної частини, а й з практичних занять. Соціальні робітники отримали кваліфіковані поради та роз’яснення, як вирішити проблемні питання їх підопічних за допомогою залучення до справ адвокатів системи БПД.

Юрій Харчук надав грунтовні відповіді на запитання, що виникають під час роботи з людьми похилого віку, яких найбільше турбує оформлення заповіту, субсидій, реєстрація нерухомості, нарахування пенсій.

Також розповів про правила надання безоплатної правової допомоги особам з інвалідністю, яким важко пересуватися та самотужки завітати до бюро. Нагадав, що в разі необхідності фахівці місцевого центру та бюро правової допомоги здійснюють виїзні консультування громадян за місцем проживання.

«Своєчасне надання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги – це запорука гарного результату у вирішенні проблемних питань мешканців нашого району», – констатував начальник Попільнянського бюро правової допомоги Юрій Харчук.

 

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua