Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Керівництво Регіонального центру провело навчальну лекцію для працівників Нацполіції Житомирщини

Деталі

2 вересня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда та заступник директора Наталія Радушинська провели навчальну лекцію для працівників органів Національної поліції Житомирської області.
Керівництво центру акцентувало увагу на практичних аспектах реалізації права на захист у кримінальному процесі та забезпечення доступу до правової допомоги для затриманих осіб. Лекції відбулася в рамках виконання Меморандуму по співпрацю між Міністерством юстиції та Нацполіцією, підписаного 12 лютого 2016 року.

Для початку Олександр Гербеда ознайомив присутніх із системою надання безоплатної правової допомоги в Україні, її місією, баченням та цінностями; діяльністю Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Окремо наголосив на позитивному досвіді функціювання системи у кримінальному процесі, а також у цивільних та адміністративних справах.

«За три роки існування Регіональним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області видано більше 5 000 доручень; місцевими центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області було зареєстровано 2 736 звернень клієнтів та видано 1 305 доручень про призначення адвоката», – відмітив директор Регіонального центру.

02.09.2016 - naz policia
Також він звернув увагу на практичні аспекти реалізації права на правову допомогу підозрюваними, обвинуваченими, потерпілими і свідками, забезпечення захисту у кримінальному процесі; забезпечення раннього доступу до правової допомоги для затриманих.

Наталія Радушинська детальніше зупинилася на необхідності дотримання вимог ст.213 КПК України та Порядку інформування центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги про випадки затримання, адміністративного арешту або застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою, у редакції постави Кабінету Міністрів України від 11 березня 2015 року № 110.

Також заступник директора висловила свої сподівання стосовно співпраці Регіонального центру з надання БВПД з Національною поліцією для реалізації спільної мети – забезпеченню гарантій прав Житомирян на захист на виконання Меморандуму про співпрацю між Національною поліцією України та Міністерством юстиції України у сфері надання безоплатної допомоги.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua