Правові потреби

   

Архів новин  

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Міністр юстиції та директор Координаційного центру взяли участь у заході високого рівня з нагоди першої річниці Саміту ООН зі сталого розвитку

Деталі

20.09.2016 - OON18 вересня, в Нью-Йорку (США) відбувся прийом високого рівня з нагоди першої річниці Саміту ООН зі сталого розвитку на тему “Досягнення цілей сталого розвитку для збалансованого зростання: забезпечення доступу до правосуддя для всіх”. Участь у заході взяла українська делегація у складі Міністра юстиції України Павла Петренка та директора Координаційного центру з надання правової допомоги Андрія Вишневського.

Захід мав на меті обговорення зв’язку між забезпеченням доступу до правосуддя та сталого економічного зростання країн. Співорганізатори заходу, на запрошення яких до Нью-Йорку відбула українська делегація, – Фундації відкритого суспільства (Open Society Foundations, OSF) та Організація економічного співробітництва та розвитку (Organisation for Economic Co-operation and Development, OECD).

У рамках заходу відбулася панельна дискусія міністерського рівня, на якій представлено та обговорено досвід різних країн у забезпеченні доступу до правосуддя та політики посилення правової спроможності.

Захід відкрив Генеральний секретар OECD Анхель Гурріа, наголосивши, що доступне і чесне правосуддя є ключовою передумовою сталого розвитку держави та суспільства. Анхель Гурріа назвав Україну серед лідерів в організації надання безоплатної правової допомоги.

Участь у панельній дискусії взяли  Міністри юстиції Австрії, Сьєрра-Леоне, Ірландії, Південної Африки, України, США та Колумбії. Під час свого виступу Міністр юстиції Павло Петренко розповів про реалізацію ключових реформ у сфері юстиції  в Україні. Він презентував  досвід забезпечення доступу до правосуддя в Україні, зокрема, через розбудову системи надання безоплатної правової допомоги та посилення правових можливостей на рівні територіальних громад; а також – про позицію української сторони щодо подальшого розвитку у цій сфері.

«Поділився досвідом запуску в Україні понад 400 бюро правової допомоги на рівні територіальних громад. Їхнє головне завдання – дати людям доступ до правової інформації та консультацій, створити реальні можливості для вирішення життєвих проблем у правовий спосіб» зазначив Міністр юстиції України.

Під час дискусії обговорювалась важливість рівного доступу до права та правосуддя для забезпечення збалансованого зростання та сталого розвитку. Зокрема, його роль у захисті прав та вирішенні спорів у галузях охорони здоров’я, трудових відносин, освіти, підприємницької діяльності. Чітке розуміння правових потреб, інструментів та посилення правової спроможності сприятимуть кращій поінформованості населення, прийняттю більш збалансованих рішень та впровадженню політики з підтримки рівного доступу до правосуддя. Передбачається, що міжнародний діалог на цю тему допоможе імплементувати Ціль сталого розвитку №16 стосовно відкритих інституцій та доступу до правосуддя, а також слугуватиме відчутним внеском до Програми соціально-економічного зростання ОЕСР.

«Президент Мережі фундацій відкритого суспільства Кріс Стоун підбив підсумки дискусії. Відзначив сміливість і унікальність досвіду України, якій, аби відкрити людям доступ до права і правосуддя, довелось ліквідувати понад 600 старих органів юстиції і спрямувати вивільнені ресурси на розбудову нової інституції сучасного зразка - системи безоплатної правової допомоги» відмітив Павло Петренко.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua