Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 97 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

«Наше головне завдання – створити комфортні умови перебування дітей-сиріт у їх нових родинах», – під час круглого столу відмітили працівники Романівського бюро правової допомоги

Деталі

06.09.2016 - dituЗ метою проведення інформаційно-роз'яснювальної роботи про систему безоплатної вторинної правової допомоги, начальник Романівського бюро правової допомоги Світлана Крижанівська та заступник начальника Жанна Пасенко спільно з службою у справах дітей Романівської районної державної адміністрації провели зустріч за круглим столом на тему: «Безоплатна правова допомога для опікунів, піклувальників та дітей сиріт».

Начальник бюро Світлана Крижанівська розповіла про нарахування аліментів та утримань на дитину, призначення пенсій у зв'язку з втратою годувальника, реєстрацію нерухомого майна та інші.

Також піднімались болючі питання щодо призначення та виплату державних соціальних допомог дітям-сиротам та дітям, позбавленим батьківського піклування, оздоровлення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, виплату їм одноразової грошової допомоги на одяг та при досягненні 18 років.

«Ця зустріч – це наша спроба налагодження тісної співпраці прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників нашого району з представниками державних установ, до яких їм необхідно звертатися: Романівського бюро правової допомоги, службою у справах дітей та іншими, – зазначила Світлана Крижанівська. – Подібні зустрічі плануємо продовжувати. Адже питання дітей-сиріт знаходиться на постійному контролі влади, а наше головне завдання – створити максимально комфортні умови перебування для дітей цієї категорії у їх нових родинах».

Загалом круглий стіл пройшов у форматі діалогу, в ході якого жителі Романівщини отримали відповіді на хвилюючі їх питання. Присутні гості поділилися випадками із життя тих дітей, які потрапляють у прийомні сім`ї, поділилися власним досвідом виховання.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua