Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Новоград-Волинський місцевий центр презентував відкриття Ємільчинського бюро правової допомоги

Деталі

01.09.2016 - Emilchino 1З 1 вересня розпочало працювати Ємільчинське бюро правової допомоги. З метою інформування про функції бюро за день до відкриття, 31 серпня, працівники Новоград-Волинського місцевого центру запросили на презентацію представників органів місцевого самоврядування, громадських організацій та журналістів.

Серед запрошених представники Ємільчинського відділення поліції, Управління пенсійного фонду, Управління праці та соціального захисту населення, Ємільчинського районного суду, ЦНАПу, ГО «Учасники АТО Ємільчинщини», служби у справах дітей, інші представники структурних підрозділів органів виконавчої влади та місцевого самоврядування, журналісти.

Під час зустрічі інтегратор Новоград-Волинського місцевого центру Віталій Радзивіл представив присутнім заступника начальника Ємільчинського бюро Олега Гнатенко та головного спеціаліста Аллу Садурську.

01.09.2016 - Emilchino 3
Працівники бюро детально розповіли присутнім про послуги, які надаватиме бюро та про принципи діяльності. «Бюро, в якому працюватимуть два спеціаліста, надаватиме юридичні консультації, роз'яснення щодо залучення адвоката за рахунок держави соціально незахищеним громадянам для представництва інтересів у суді у цивільних та адміністративних справах, активно займатиметься правопросвітництвом на рівні територіальних громад Ємільчинського району», – підсумував Олег Гнатенко.
Бюро функціонує за адресою: смт. Ємільчине, вул. Соборна, 18 (приміщення РДА).
   

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua