Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

«Основним завданням для працівників системи БПД є захист прав людини, посилення правових можливостей і правової спроможності представників уразливих суспільних груп, громад і спільнот»

Деталі

15.09.2016 - seminar Horoshiv13 вересня працівники Хорошівського бюро правової допомоги провели семінар із працівниками Володарсько-Волинського районного сектору кримінально-виконавчої інспекції та Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Володарсько-Волинського району.

Заступник начальника Хорошівського бюро правової допомоги Лариса Шапіренко роз’яснила суть первинної та вторинної правової допомоги, хто має право на допомогу та яким чином можна її отримати.

Особливу увагу звернула на переваги безоплатної вторинної правової допомоги, категорії громадян, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Під час зустрічі узгодили порядок перенаправлення осіб, які потребуватимуть вторинної правової допомоги до Коростенського місцевого центру з надання БВПД та до Хорошівського бюро за адресою: вул. Незалежності, 4.

Головний спеціаліст Альона Чижевська під час семінару довела до відома присутніх функції бюро, розпорядок роботи, а також наголосила на тому, що основним завданням для працівників системи БПД є захист прав людини, посилення правових можливостей і правової спроможності представників уразливих суспільних груп, громад і спільнот.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua