Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 90 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Овруцьке бюро правової допомоги надає консультації одиноким непрацездатним громадянам

Деталі

08.09.2016 - invalidu (1)7 вересня головний спеціаліст відділу «Овруцьке бюро правової допомоги» Марина Ковальчук відвідала стаціонарне відділення по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян похилого віку при Овруцькому територіальному центрі Житомирської області, що знаходиться у с. Велідники, Овруцького району.

Під час візиту Марина Ковальчук роз`яснила громадянам функцій бюро правової допомоги, види правової допомоги, за якою можна звернутись до бюро, можливість отримати безоплатну юридичну консультацію, а за потреби – адвоката від держави для захисту своїх прав у суді.

«Такий спосіб надання правової допомоги є ефективним та необхідним, оскільки дає можливість доступу до безоплатної правової допомоги особам із обмеженими фізичними можливостями та інвалідністю, а також зручним, так як економить час і кошти громадян, які не можуть самостійно дістатися до місцевого центру або бюро», – впевнено затвердив директор відділення Василь Лелет.

Також Марина Ковальчук проконсультувала громадян із питань матеріального, соціально-побутового та медичного забезпечення інвалідів. Так, громадянка Соботюк М., інвалід І групи, отримала роз'яснення щодо оформлення спадщини, а громадянина Гусара. В., також інваліда І групи, проконсультували про розмір пенсії, передбаченої для інваліда відповідної групи та щодо користування лікарняною касою.

08.09.2016 - invalidu (2)


Normal 0 21 false false false UK

7 вересня головний спеціаліст відділу «Овруцьке бюро правової допомоги» Марина Ковальчук відвідала стаціонарне відділення по обслуговуванню одиноких непрацездатних громадян похилого віку при Овруцькому територіальному центрі Житомирської області, що знаходиться у с. Велідники, Овруцького району.

 

Під час візиту Марина Ковальчук роз`яснила громадянам функцій бюро правової допомоги, види правової допомоги, за якою можна звернутись до бюро, можливість отримати безоплатну юридичну консультацію, а за потреби – адвоката від держави для захисту своїх прав у суді.

 «Такий спосіб надання правової допомоги є ефективним та необхідним, оскільки дає можливість доступу до безоплатної правової допомоги особам із обмеженими фізичними можливостями та інвалідністю, а також зручним, так як економить час і кошти громадян, які не можуть самостійно дістатися до місцевого центру або бюро», – впевнено затвердив директор відділення Василь Лелет.

Також Марина Ковальчук проконсультувала громадян із питань матеріального,  соціально-побутового та медичного  забезпечення  інвалідів. Так, громадянка Соботюк М., інвалід І групи, отримала роз'яснення щодо оформлення спадщини, а громадянина Гусара. В., також інваліда І групи, проконсультували про розмір пенсії, передбаченої для інваліда відповідної групи та щодо користування лікарняною касою.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua