Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Попільнянське бюро правової допомоги офіційно відкрито та радо приймає перших клієнтів

Деталі

07.09.2016 - Popilna (2)Відтепер у Попільні працює бюро правової допомоги, яке є структурним підрозділом Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, що вже функціонує більше року.

На практиці це означає, що кожен, хто звернеться до бюро за юридичною консультацією – її отримає, що сприятиме виробленню у громадян практики використовувати правові інструменти для вирішення своїх життєвих питань замість узвичаєних корупційних практик. Також це сприятиме досудовому врегулюванню цивільних та адміністративних судових спорів; зменшуватиме ризики обмеження доступу до права і правосуддя для найбільш соціально вразливих суспільних верств внаслідок запровадження виключного права адвокатів на представництво в суді та браку адвокатів у сільській місцевості та малих містах; більшій залученості територіальних громад до роботи сформованих ними органів місцевого самоврядування; зменшення домашнього насильства, дискримінації та попередження злочинності, насамперед, серед неповнолітніх тощо.

Як зазначив директор Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Дмитро Красовський, мета створення бюро – допомагати людям вирішувати проблеми у правовий спосіб. «Люди більш ширше потребують правової інформації. Закликаю всіх до співпраці та вірю, що бюро стане ресурсним центром для продовження хороших та важливих ініціатив», – наголосив директор Бердичівського ісцевого центру.

07.09.2016 - Popilna (1)
«Новостворене бюро буде виконувати функцію первинної допомоги та надання доступу до вторинної, – повідомив начальник Попільнянського бюро правової допомоги Юрій Харчук. – Ми вже надаємо роз’яснення та консультації громадянам, що того потребують, а в майбутньому ще й плануємо проводити виїзні прийоми громадян, наприклад, до людей з обмеженими фізичними можливостями».

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua