Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Працівники Андрушівського та Ружинського бюро правової допомоги «вийшли в люди»

Деталі

15.09.2016 - inform B (2)З метою підвищення правової обізнаності мешканців територіальних громад та надання їм правових послуг, спрямованих на забезпечення реалізації та захисту прав і свобод людини і громадянина, 14 вересня працівники Андрушівського та Ружинського бюро правової допомоги вкотре провели вуличне інформування жителів районів щодо роботи Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та можливостей отримання безоплатної правової допомоги.

Інформування населення проводилось в місцях розташування органів соціального захисту населення, а саме: районної державної адміністрації, Управління соціального захисту населення райдержадміністрації та управління пенсійного фонду України.

«Ми «вийшли в люди», щоб проінформувати про роботу новостворених бюро правової допомоги, – так пояснили суть своєї акції фахівці Бердичівського місцевого центру. – Таким чином правова допомога стає ближчою до людей, адже не всі можуть прочитати чи почути про нові можливості отримання правової допомоги за місцем проживання».

Співробітники Бердичівського місцевого центру роз’яснювали громадянам: порядок отримання первинної та вторинної правової допомоги; правові послуги, які вони можуть отримати в Регіональному та місцевих центрах; категорії громадян, які мають право на отримання безоплатної вторинної правової допомоги.
Також довели до відома громадян місця розташування бюро правової допомоги та номери телефонів за якими можна звертатись.

15.09.2016 - inform B (3) 15.09.2016 - inform B (4)

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua