Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Працівники місцевих центрів та бюро правової допомоги дізналися про нові процедури оформлення субсидії

Деталі

27.09.2016 -  trening (5)27 вересня працівники місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, у тому числі бюро правової допомоги взяли участь у тренінгу для працівників УДППЗ «Укрпошта» та управлінь соціального захисту щодо нової процедури оформлення субсидії та обрахування прожиткового мінімуму. Тренінг проходив у приміщенні Головного територіально управління юстиції у Житомирській області.

На початку тренінгу перший заступник начальника Головного територіально управління юстиції у Житомирській області Ірина Волошина наголосила на важливості теми, яка сьогодні буде озвучена під час тренінгу, як для працівників управлінь соціального захисту та УДППЗ «Укрпошта», так і для працівників місцевих центрів з надання БВПД.

27.09.2016 -  trening (3)
Головний спеціаліст Департаменту праці та соціального захисту населення Житомирської ОДА Валентина Голіяд розповіла присутнім про зміни в порядку надання житлових субсидій та детально описала як розрахувати розмір обов’язкового платежу.

Як пояснила Валентина Голіяд, право на призначення субсидії мають сім’ї, у яких розмір плати за житлово-комунальні послуги у межах норм споживання перевищує обсяг визначеного Кабінетом Міністрів України обов’язкового платежу. Розмір обов’язкового платежу визначається для кожного домогосподарства індивідуально залежно від сукупного доходу. Такі розрахунки можна зробити самостійно:

  1. визначити середньомісячний сукупний дохід сім’ї за попередній календарний рік;
  2. визначити дохід на одну особу шляхом поділу середньомісячного сукупного доходу на кількість членів домогосподарства;
  3. отриманий результат поділити на розмір прожиткового мінімуму на одну особу в розрахунку на місяць (з 01.05.2016 – 1399 грн), тобто визначити співвідношення середнього доходу родини до розміру прожиткового мінімуму на одну особу;
  4. отриманий результат поділити на 2, а потім помножити на 15 %, і таким чином визначити відсоток обов’язкової плати за житлово-комунальні послуги.


Окрім того, Головний спеціаліст Департаменту праці та соціального захисту населення наголосила на послабленнях, які очікують пенсіонерів. «Громадянам України, які пішли на пенсію у поточному 2016 році, не працюють та не мають інших доходів, при розрахунку розміру субсидії враховуватимуть тільки розмір пенсійної виплати, а не дохід за весь минулий 2015 рік. Таке рішення 8 вересня ухвалив Кабінет міністрів. Отже, всім непрацюючим пенсіонерам, які звернуться за призначенням житлових субсидій вже в цьому місяці, субсидія буде нарахована за новими правилами – виходячи тільки з розміру щомісячної пенсії, а не сукупного доходу за весь минулий рік», – відмітила Валентина Голіяд.

27.09.2016 -  trening (4) 27.09.2016 -  trening (1)

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua