Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 111 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Працівники Ружинського бюро правової допомоги завітали до родин, що перебувають в тяжких життєвих обставинах

Деталі

23.09.2016 - opikynuЗ метою надання психологічної, соціально-педагогічної, інформаційної та правової допомоги сім’ям, що знаходяться під наглядом соціальних служб 21 вересня начальник Ружинського бюро правової допомоги Вадим Кулибаба спільно з працівниками Центру соціальних служб сімї, дітей та молоді Ружинської РДА провели ряд візитів до родин, що перебувають в тяжких життєвих обставинах.

Соціальна служба Ружинського району об’єднала свої зусилля з бюро правової допомоги задля здійснення профілактичної роботи з дітьми, сім’ями та молоддю, створення соціальних умов для життєдіяльності, гармонійного та різнобічного розвитку дітей та молоді, захист їх конституційних прав, свобод і законних інтересів шляхом інформування про систему безоплатної правової допомоги, формування відповідального батьківства, запобігання випадків відібрання дитини у батьків, створення умов для повернення дитини з інтернатного закладу на виховання батькам, надання соціальних послуг сім’ям, дітям та молоді, які перебувають у складних життєвих обставинах.

Під час візитів до родин Ружинського району відбулася жвава дискусія з обговорення актуальних питань щодо підтримки сімей, належного вихованню в них дітей – майбутніх громадян України, недопущення будь-яких проявів насильницької поведінки відносно дітей.

Якщо Вам потрібна юридична консультація, Ви можете особисто звернутися до Ружинського бюро правової допомоги за адресою вул. Бурди, 23, або за телефоном (0238) 3-11-70.

 

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua