Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 114 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

«Право стає регулятором життя людини, а не перешкодою на шляху вирішення її особистих завдань», – відзначила начальник Романівського бюро під час тренінгу в територіальному центрі з соціального обслуговування населення Романівської РДА

Деталі

12.09.2016 - trening RomanivЗ метою вирішення нагальних питань по роботі зі зверненнями громадян, начальник Романівського бюро правової допомоги Світлана Крижанівська та заступник начальника Жанна Пасенко 12 вересня провели тренінг у територіальному центрі з соціального обслуговування населення Романівської РДА на тему: «Надання правової допомоги в забезпечені доступу особи до БВПД».
Метою тренінгу було не тільки інформування населення про діяльність бюро та налагодження ефективної співпраці, а також обговорення питання щодо уточнення параметрів віднесення особи до категорії малозабезпечених та процедури призначення пільг учасникам АТО, які орендують житлове приміщення.

Начальник Романівського бюро правової допомоги Світлана Крижанівська в своєму виступі закликала до налагодження співпраці щодо розробки та проведення спільних правопросвітних заходів як для персоналу територіального центру, так і для громадян, якими опікується дана організація.

«Важливість правової грамотності населення важко переоцінити. Правова освіта – невід’ємна частина загальної культури громадянина, умова формування правосвідомості. Вона є запорукою того, що право стає регулятором життя людини, а не перешкодою на шляху вирішення її особистих завдань», – відзначила Світлана Крижанівська.

На завешення тренінгу присутні отримали пам’ятки про перелік осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, згідно ст. 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу».

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua