Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 108 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Про адміністративну та кримінальну відповідальність розповіли фахівці Любарського бюро правової допомоги під час візиту до інтернату

Деталі

23.09.2016 - internat19 вересня заступник начальника Любарського бюро правової допомоги Наталія Поварчук провела лекцію для вихованців Любарської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернат Житомирської обласної ради на тему: «Адміністративна та кримінальна відповідальність за незаконний обіг наркотиків». Під час лекції заступник начальника Любарського бюро розповіла як захиститися і не стати жертвою насильства в школі, на вулиці, яка відповідальність передбачена законом у разі вчинення агресії щодо неповнолітніх і про право на захист.

Як зазначила Наталія Поварчук, саме під час «живого» спілкування діти мали можливість отримати відповіді на питання, які їх турбують, а їх було чимало. Зокрема, вихованців цікавило, що саме передбачає надання безоплатної вторинної правової допомоги, як уникнути конфліктних ситуацій в молодіжному оточенні, наслідки втечі з інтернату.
«Подібні заходи ми плануємо проводимо постійно. Їх мета – попередження правопорушень, недопущення самовільних відходів дітей із спеціальних виховних установ, – відмітила Наталія Поварчук. – На підлітків подібні лекції позитивно впливають і дають відповіді на багато їх питань, приміром, відповідальність за здійснення протиправних дій».

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua