Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 116 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

Серед працівників медичних закладів Бердичівського району розповсюдили інформацію про безоплатну правову допомогу

Деталі

16.09.2016 - likarna14 вересня в районній центральній лікарні відбулися загальні збори медичних працівників Бердичівського району, в яких взяли участь працівники Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги – начальник відділу провоосвітництва та взаємодії з суб’єктами надання безоплатної первинної правової допомоги Ольга Сікорська та начальник відділу представництва Андрій Архіпов.


Ольга Сікорська нагадала присутнім, що вже більше року в районі працює місцевий центр, який надає громадянам безоплатну правову допомогу. «Відповідно до законодавства України скористатися соціальною програмою уряду та отримати послуги адвоката за рахунок держави мають наступні категорії громадян: малозабезпечені, діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, біженці, ветерани війни (в тому числі учасникам АТО), члени сімей загиблих учасників бойових дій, реабілітовані особи та особи, стосовно яких суд розглядає питання про обмеження цивільної дієздатності чи надання психіатричної допомоги в примусовому порядку, потерпілі, свідки, а також цивільні позивачі у кримінальному процесі», – констатувала Ольга Сікорська.

На кінець зустрічі медпрацівники отримали інформаційні буклети з детальним описом механізму роботи системи, переліком категорій громадян, які мають право звернутись за допомогою, а також інформацією про найближчий центр правової допомоги в місті Бердичів.

«Ми провели не одне подібне інформування персоналу в соціально важливих установах та закладах Бердичівського району, – розповіла інтегратор місцевого центру. – Це і територіальні центри соціального обслуговування населення, і управління праці та соціального захисту населення, інші. Такий метод зарекомендував себе досить позитивно, оскільки він наближає людину до системи БПД. Тепер ми впроваджуємо його в інших містах та селищах, що входять до юрисдикції Бердичівського місцевого центру з надання БВПД».

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua