Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 84 гостей та відсутні користувачі

   
Помилка
  • JUser::_load: неможливо завантажити користувача з id: 50

У Новоград-Волинському місцевому центрі провели практичний семінар для керівників бюро правової допомоги

Деталі

15.09.2016 - seminar BYRO14 вересня у приміщенні Новоград-Волинського місцевого центру керівники відділів та керівництво Центру провели практичний семінар для начальників та заступників начальників бюро правової допомоги.

Заступник начальника відділу правової інформації та консультації Анастасія Степаненко не зайвий раз роз'яснила про порядок прийому звернень та оформлення документів від громадян, які звертаються до бюро відповідно положень ЗУ «Про безоплатну правову допомогу», заповнення статистичних карток, визначення категорій громадян та питань, з яких вони звертаються, порядок подачі звітної статистичної інформації.

Начальник відділу організації надання БВПД та роботи з адвокатами Наталія Коркач розповіла про порядок призначення адвокатів та видачі доручень для надання БВПД.

Начальник відділу правопросвітництва та взаємодії із суб'єктами надання БПД Віталій Радзивіл обговорив виконання квартального та річного планів роботи місцевого центру, планування роботи, організацію правопросвітницьких заходів, особливості взаємодії із ГО, ОВВ, ОМС та правоохоронними органами, укладення Меморандумів про співпрацю. Особливу увагу керівників бюро звернув на поширенні інформації про БПД, співпрацю зі ЗМІ, поширення інформації в мережі інтернет та на сайтах партнерів.

«Ми повинні буди єдиною командую, а головним показником нашої роботи повинна бути кваліфікована безоплатна правова допомога для осіб, що її потребують, правопросвітництво на рівні територіальних громад і як результат – довіра людей до системи безоплатної правової допомоги в Україні», – підсумував на завершення семінару директор Центру Петро Пелешок.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua