Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

   

Правова допомога для ВПО: у Регіональному центрі БВПД провели робочу зустріч з ГО «Крим SOS»

Деталі

28.09.2017 crym sos 126 вересня відбулась робоча зустріч працівників Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області з соціальними працівниками громадської організації «КримSOS».

У ході зустрічі сторони обговорили основні напрямки роботи установ. Визначили спільні завдання щодо надання правової допомоги внутрішньо переміщеним особам, зокрема правових консультацій та роз'яснень.

Начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності та персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк розповіла, як система вторинної безоплатної правової допомоги (БВПД) вирішує проблеми внутрішньо переміщених осіб.

Детальніше...

Правопросвітницька робота: лекції для школярів Житомирського екологічного ліцею № 24

Деталі

27.09.2017 lections agrolyceum 226 вересня заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська та фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги провели зустріч із учасниками юридичного клубу Житомирського екологічного ліцею № 24.

Учням 9-го та 10-го класів прочитали лекції на теми: «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» та «Система безоплатної правової допомоги в Україні».

Дуже важливо розповідати про складні речі просто. Саме тому заступник директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська окрім лекції на тему «Кримінальна відповідальність неповнолітніх» зробила ще й презентацію.

Детальніше...

Правова освіта: до Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області завітали першокурсники ЖНАЕУ

Деталі

27.09.2017 opened doors day agro2 126 вересня в рамках загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я маю правоу Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області провели «День відкритих дверей». До центру завітали студенти Житомирського національного агроекологічного університету.

Начальник відділу організаційної роботи, юридичного забезпечення діяльності персоналу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк розповіла присутнім про розвиток та здобутки системи безоплатної правової допомоги в Україні, зокрема створення та функціонування Регіонального та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. Також наголосила на категоріях громадян, які відповідно до статті 14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу» мають право скористатись допомогою професійного адвоката, послуги якого оплачує держава.

Детальніше...

РАУ схвалила проект Стандартів якості з надання безоплатної правової допомоги в цивільних та адміністративних справах

Деталі

27.09.2017 rau standart22 вересня Рада адвокатів України (РАУ) схвалила проект Стандартів якості надання безоплатної вторинної правової допомоги у цивільному, адміністративному процесах та представництва у кримінальному процесі (далі – Стандарти ЦАС). Остаточно введені в дію Стандарти ЦАС будуть відповідним наказом Мін’юсту найближчим часом.

Проект Стандартів ЦАС був розроблений Координаційним центром за участі адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу, та фахівців центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги. 31 липня проект Стандартів ЦАС було направлено на погодження до Національної асоціації адвокатів України (НААУ). Упродовж півтора місяця відбулося декількох зустрічей робочої групи у складі представників системи БПД та НААУ щодо доопрацювання згаданих стандартів і їх погодження. Зокрема, над документом працювали в.о. директора Координаційного центру Олексій Бонюк, начальниця Управління забезпечення якості безоплатної правової допомоги Вікторія Мітько, директорка Регіонального центру з надання БВПД у м. Києві Оксана Василяка, голова Комітету з питань БПД Сергій Вилков та його заступник Ганна Зосименко, голова ВКДКА Олександр Дроздов, керівник секретаріату ВКДКА Віктор Вовнюк.

Детальніше...

Запуск онлайн платформи «Я МАЮ ПРАВО!» спростить доступ громадян до інформації щодо захисту їхніх прав

Деталі

I have a rightЗапуск офіційного веб-сайту загальнонаціонального правопросвітницького проекту Мін’юсту «Я МАЮ ПРАВО!» розширить коло громадян, які зможуть отримати інформацію про свої права та інструкції для захисту цих прав.

«Захист прав громадян є одним з ключових завдань Мін’юсту. За 3 роки ми створили одну з найкращих систем надання безоплатної правової допомоги. Цього року ми зробили наступний крок і дали старт проекту «Я МАЮ ПРАВО!», в рамках якого ми доносимо українцям інформацію про їхні права і вчимо ці права захищати. Запуск сайту проекту – важливий крок, адже кожен може скористатись порталом http://pravo.minjust.gov.ua/ та отримати необхідну інформацію щодо захисту своїх прав у різних життєвих ситуаціях», - зазначив Міністр юстиції Павло Петренко.

Детальніше...

Робота на місцях: виїзний прийом громадян покращує доступ до правової допомоги на Житомирщині

Деталі

27.09.2017 distant receipt Ivankivcy125 вересня директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда спільно з начальником Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександром Грабаром та в.о. директора Бердичівського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрієм Архіповим провели виїзний прийом громадян в селі Іванківці Бердичівського району.

Під час прийому серед громадян директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда провів інформаційно-роз’яснювальну роботу з питань захисту прав аграріїв від спроб рейдерських захоплень землі, а також розповів про можливість оперативного отримання безоплатної правової допомоги.

Детальніше...

Вуличне інформування: учасників фестивалю толерантності інформували про систему БПД

Деталі

25.09.2017 street inform 1У Житомирі 23 вересня заступник начальника відділу правової інформації та консультації Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Поліщук та начальник відділу організаційної роботи юридичного забезпечення діяльності та персоналу регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк провели вуличне інформування на фестивалі толерантності «Люди з необмеженими можливостями».

Учасники правопросвітницького заходу розповідали про зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та державні гарантії щодо її надання, які визначаються Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Детальніше...

 

Більше статей...

  1. День відкритих дверей зі студентами третього курсу Житомирського відділення національної академії внутрішніх справ
  2. Потрібна допомога
  3. Виїзний прийом громадян у с. Троянів
  4. В РЦ провели «День відкритих дверей» для студентів Житомирського торговельно-економічного коледжу
  5. Моніторинг роботи Коростенського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової роботи
  6. День відкритих дверей зі студентами першого курсу Житомирського агроекологічного університету
  7. Робоча зустріч із керівниками юридичних відділень вищих навчальних закладів регіону
  8. Відкрито курс дистанційного навчання «Правова допомога потерпілим від насильства в сім’ї»
  9. У регіонах пройдуть тренінги для працівників бюро правової допомоги з кримінально-процесуальних питань
  10. Моніторинг роботи Новоград-Волинського місцевого центру з надання БВПД, Баранівського та Романівського бюро правової допомоги
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua