Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 83 гостей та відсутні користувачі

   

Вуличне інформування: учасників фестивалю толерантності інформували про систему БПД

Деталі

25.09.2017 street inform 1У Житомирі 23 вересня заступник начальника відділу правової інформації та консультації Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Наталія Поліщук та начальник відділу організаційної роботи юридичного забезпечення діяльності та персоналу регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олена Вовнюк провели вуличне інформування на фестивалі толерантності «Люди з необмеженими можливостями».

Учасники правопросвітницького заходу розповідали про зміст права на безоплатну правову допомогу, порядок реалізації цього права, підстави та державні гарантії щодо її надання, які визначаються Законом України «Про безоплатну правову допомогу».

Олена Вовнюк розповіла учасникам фестивалюпро те, на Житомирщині діють чотири центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги та 19 бюро правової допомоги, у яких можна отримати правову інформацію, консультацію, скласти заяви, скарги, процесуальні та інші документи правового характеру, отримати доступ до вторинної правової допомоги та до електронних сервісів Міністерства юстиції України.

Задля підвищення правової обізнаності громадян, фахівці регіонального та місцевого центрів правової допомоги надавали правові консультації, роз’яснення, а також інформаційні буклети.

Наталія Поліщук наголосила на тому, що триває Всеукраїнський проект Міністерства юстиції України «Я маю право!» головна мета якого підвищення правової обізнаності громадян про свої права та надання їм правової допомоги.

25.09.2017 street inform 2 25.09.2017 street inform 3
25.09.2017 street inform 4 25.09.2017 street inform 5
25.09.2017 street inform 6 25.09.2017 street inform 7
25.09.2017 street inform 8 25.09.2017 street inform 8

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Адвокатам  

Адвокатам

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua