Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 34 гостей та відсутні користувачі

   

Рівний доступ для кожного: засуджені отримають більше можливостей доступу до БПД

Деталі


MP6Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області, Корольовський, Богунський та Житомирський районні відділи філії Державної установи «Центр пробації» підписали Меморандум про співпрацю.

Детальніше...

Відпустка для осіб з інвалідністю

Деталі

LogoДо Романівського бюро правової допомоги звернувся Ілля Андрієвський (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим.автора). Чоловіка цікавило, яка тривалість відпустки для осіб з інвалідністю. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Романівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

На Житомирщини навчали громадських радників

Деталі

TGR1Як допомогти захистити порушенні права тим, хто цього потребує, як розширити правову спроможність новостворених громад, як активні громадяни можуть стати рушійною силою до змін у містах та селах регіону, ці та інші питання обговорювались під час дводенного тренінгу «Посилення правової спроможності громад через мережу громадських радників (параюристів)». Навчальний захід проходив 27-28 вересня у Житомирі, в межах Програми з відновлення та розбудови миру ПРООН в Україні. Організували та провели тренінг фахівці Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Детальніше...

Право на захист: затриманих інформуватимуть про їхні права у поліцейських відділках

Деталі


GP2Порушення прав затриманих на захист є неприпустимим. Розуміючи важливість захисту прав людей фахівці системи безоплатної правової допомоги та Національної поліції об’єднують зусилля аби унеможливити подібні ситуації.

Детальніше...

Спадкування майнового сертифіката

Деталі

business-deal-4-300x200До Пулинського бюро правової допомоги звернулась Лариса Осадча (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань – прим. автора) з питанням щодо порядку звернення до суду про визнання права власності на майновий сертифікат у порядку спадкування. Підставою звернення була відмова приватного нотаріуса у вчиненні нотаріальної дії у зв'язку з тим, що правовстановлюючий документ був виданий після смерті спадкодавця. Клієнта цікавить, які документи необхідні для цього і який порядок звернення до суду. Роз’яснення, в межах проекту «Я маю право!», надали фахівці Пулинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Чи захищають житомирян, які зіштовхнулися з несправедливістю, бюро правової допомоги? (Аудіо)

Деталі

radioПро реальні історії захисту та надання правової допомоги говорили у прямому ефірі на радіо "Житомирська хвиля" фахівці системи безоплатної правової допомоги Житомирщини та вдячні клієнти бюро. Пропустили ефір? Можете прослухати передачу в записі.

Детальніше...

Затриманих про право на безоплатного адвоката інформуватимуть у поліцейських відділках

Деталі

PO1Затримала поліція – негайно вимагай адвоката! Його участь гарантує держава. Не маєш власного адвоката? Вимагай адвоката за рахунок держави. Обирай захисника. Плакати і наліпки з інформацією про права осіб на захист та безоплатну вторинну правову допомогу будуть розміщені у чергових частинах та службових автомобілях Управління поліції охорони Житомирської області.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua