Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   

Право на захист: затриманих інформуватимуть про їхні права у поліцейських відділках

Деталі


GP2Порушення прав затриманих на захист є неприпустимим. Розуміючи важливість захисту прав людей фахівці системи безоплатної правової допомоги та Національної поліції об’єднують зусилля аби унеможливити подібні ситуації.


«Обирай захисника самостійно». «Затримала поліція – негайно вимагай адвоката! Його участь гарантує держава». Плакати і наліпки з таким змістом вже найближчим часом розмістять в приміщеннях органів поліції, а також у салонах службових автомобілів. Друкована продукція буде розміщена в чергових частинах, приміщеннях, у яких проводяться слідчі дії, камерах для утримання затриманих та взятих під варту та інших службових приміщеннях ГУНП у Житомирській області. На плакатах та наліпках також зазначається єдиний телефон номера системи надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

GPp2


Сьогодні 25 вересня начальник відділу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олег Врублевський передав заступнику начальника відділу Слідчого Управління ГУНП в Житомирські області Віктору Цюпику необхідну кількість друкованої продукції для розповсюдження. На зустрічі був присутній також регіональний представник Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Євген Виговський.
- Важливо, що інформацію про право на безоплатного адвоката затримані можуть отримати безперешкодно. Завдяки інформаційним плакатам і наліпкам люди будуть проінформовані про безоплатну вторинну правову допомогу, - наголосив Олег Врублевський.
Наявність та доступність інформації про право затриманих на захист, на думку Віктора Цюпика, полегшить роботу і працівникам поліції. Він також відзначив високий рівень організації взаємодії центрів з надання правової допомоги та підрозділів Національної поліції в області.
За словами Євгена Виговського обізнаність людей про свої права унеможливлює протиправні дії з боку працівників поліції.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua