Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

   

Право на захист: затриманих інформуватимуть про їхні права у поліцейських відділках

Деталі


GP2Порушення прав затриманих на захист є неприпустимим. Розуміючи важливість захисту прав людей фахівці системи безоплатної правової допомоги та Національної поліції об’єднують зусилля аби унеможливити подібні ситуації.


«Обирай захисника самостійно». «Затримала поліція – негайно вимагай адвоката! Його участь гарантує держава». Плакати і наліпки з таким змістом вже найближчим часом розмістять в приміщеннях органів поліції, а також у салонах службових автомобілів. Друкована продукція буде розміщена в чергових частинах, приміщеннях, у яких проводяться слідчі дії, камерах для утримання затриманих та взятих під варту та інших службових приміщеннях ГУНП у Житомирській області. На плакатах та наліпках також зазначається єдиний телефон номера системи надання безоплатної правової допомоги 0 800 213 103.

GPp2


Сьогодні 25 вересня начальник відділу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олег Врублевський передав заступнику начальника відділу Слідчого Управління ГУНП в Житомирські області Віктору Цюпику необхідну кількість друкованої продукції для розповсюдження. На зустрічі був присутній також регіональний представник Управління забезпечення прав людини Національної поліції України Євген Виговський.
- Важливо, що інформацію про право на безоплатного адвоката затримані можуть отримати безперешкодно. Завдяки інформаційним плакатам і наліпкам люди будуть проінформовані про безоплатну вторинну правову допомогу, - наголосив Олег Врублевський.
Наявність та доступність інформації про право затриманих на захист, на думку Віктора Цюпика, полегшить роботу і працівникам поліції. Він також відзначив високий рівень організації взаємодії центрів з надання правової допомоги та підрозділів Національної поліції в області.
За словами Євгена Виговського обізнаність людей про свої права унеможливлює протиправні дії з боку працівників поліції.

   

Повідомити про корупцію

   

Wikilegalaid

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua