Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті один гість та відсутні користувачі

   

Правові уроки у школах Житомирщини

Деталі

TY6Тематичні правові уроки для учнів шкіл протягом перших двох тижнів нового навчального року проводять фахівці системи безоплатної правової допомоги спільно з колегами з Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. Інтерактивні уроки «Я маю право» та «Стоп булінг» проходять у багатьох навчальних закладах регіону. Про найцікавіші заходи у нашому огляді.


06 вересня спеціаліст Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Ярошенко спільно з колегами з Головного територіального управління юстиції у Житомирській області завітали на правовий урок «Я маю право» до Житомирського обласного ліцею-інтернату для обдарованих дітей. Ми намагаємось у доступній формі розповісти дітям про їхні права, тому під час уроків показуємо мультфільми, граємо в ігри, адже саме так діти запам’ятовують інформацію краще.

TY1
07 вересня фахівці Регіонального та місцевого центрів з надання БВПД провели правовий урок для учнів Житомирського екологічного ліцею №24. Під час тематичного заняття «Я маю право» діти дізнались про свої права, як захистити їх, куди звертатись за допомогою у разі порушення прав.

TY2
07 вересня начальник Малинського бюро правової допомоги Олег Алєксєєв спільно із фахівцем Малинського районного відділу державної виконавчої служби Оксаною Рябчук провели урок «Я маю право» для учнів четвертого класу Малинської ЗОШ № 3. Право дітей на освіту, відпочинок, розвиток, медичну допомогу, харчування, сім’ю – про це і не тільки говорили зі школярами.

TY3
Після лекції, школярі отримали буклети «Твої права - твій надійний захист». Завдяки ним діти зможуть орієнтуватися у своїх правах та знатимуть, куди звернутися за правовою допомогою у випадку, якщо їх образили в школі чи на вулиці.

TY7
Випадки насильства серед учнів завжди були частиною шкільного життя. Статистика свідчить, що 67% дітей стикались з боулінгом в тих чи інших проявах. Масштаб проблеми свідчить про те, що потрібно боротись з цим ганебним явищем. Що таке боулінг? Які види боулінгу існують? Яка допомогти тим хто потерпає від боулінгу? На ці та інші питання учням Житомирської міської гуманітарної гімназії № 23 ім. М. Очерета відповіли фахівці системи безоплатної правової допомоги спільно з колегами з Головного територіального управління юстиції у Житомирській області. Тематичні уроки «Стоп Булінг» провели 11 вересня.

TY5

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

Житомирський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Житомир, вул. Гагаріна, 47, тел.: (0412) 43-15-89

 • Брусилівське бюро правової допомоги - смт. Брусилів, вул. Лермонтова, 3,
  тел.:(04162) 3-00-95
 • Коростишівське бюро правової допомоги - м. Коростишів, Соборна площа, 18,
  тел.:(04130) 5-06-26
 • Радомишльське бюро правової допомоги - м. Радомишль, вул. 9 Січня, 2-а,
  тел.:(04132) 4-41-81
 • Черняхівське бюро правової допомоги - смт. Черняхів, вул. Шевченка, 4,
  тел.:(04134) 4-82-38

Коростенський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги знаходиться за адресою: м. Коростень, вул. Сосновського, 28-г, тел.: (04142) 5-09-45,49

 • Лугинське бюро правової допомоги - смт. Лугини, вул. Горького, 8Г/42,
  тел.:(04161) 9-14-20
 • Малинське бюро правової допомоги - м. Малин, вул. Лисенка, 19,
  тел.:(04133) 9-74-20
 • Народицьке бюро правової допомоги - смт. Народичі, вул. Визволителів, 80,
  тел.:(04140) 2-16-41
 • Овруцьке бюро правової допомоги - м. Овруч, Героїв Майдану, 1/21,
  тел.:(04148) 4-51-55
 • Хорошівське бюро правової допомоги - смт. Хорошів, вул. Незалежності, 4,
  тел.:(04145) 3-36-59
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua