Правові потреби

   

Архів новин  

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 79 гостей та відсутні користувачі

   

Домашнє насильство: ознаки, види та протидія

Деталі

42925349 1752660771498246 1589274771537788928 nПравова допомога поруч. Ті, хто потерпає від домашнього насильства мають право на безоплатну вторинну правову допомогу. Як протидіяти домашньому насильству? Як захистити постраждалих від домашніх тиранів?

Детальніше...

Відпустка поза графіком: хто має право?

Деталі

tropical-vacation-air-travel-service 98292-6990До Ємільчинського бюро правової допомоги звернулась Яковенко Стефанія (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінку цікавило чи може вона отримати щорічну основну відпустку в зручний для неї час поза графіком відпусток. Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Ємільчинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Розмитнення «Євроблях» і нові штрафи (Відео)

Деталі

LogoЗ 22 серпня цього року в Україні набули чинності нові штрафи за перевищення терміну перебування нерозмитнених авто. Що потрібно знати про нові штрафи? Хто штрафуватиме порушників?
Про це в передачі «Тема дня» розповів директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль. Пропустили ефір? Сюжет можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

Право з тобою: виїзний прийом у селі Левків

Деталі

IMG-9f902f8516a21e2dfcd171b9e1bbb48a-VПравова допомога поруч. Для фахівців системи безоплатної правової допомоги це не лише слова, а один із важливих принципів у роботі. Сьогодні, 29 серпня, під час роботи мобільної точки доступу до БПД, могли отримати юридичні консультації мешканці села Левків.

Детальніше...

Що робити коли безпідставно відмовляють у безкоштовному проїзді?

Деталі

LogoДо Романівського бюро правової допомоги звернулася жителька селища Миропіль Вікторія Міщенко (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань, - прим. автора). Жінка цікавилась, що робити, коли водії безпідставно відмовляють у безкоштовному проїзді?» Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Романівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Нормативна база для утворення Наглядової ради сформована

Деталі

27.08Наказами Міністерства юстиції України затверджені Положення про Наглядову раду Координаційного центру з надання правової допомоги та Порядок проведення конкурсу щодо обрання її членів. Ці важливі документи завершують етап формування нормативної бази для утворення Наглядової ради.

Детальніше...

Як зареєструвати нерухоме майно, що розташоване на окупованих територіях?

Деталі

nm1Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Хорошівського бюро правової допомоги.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua