Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 122 гостей та відсутні користувачі

   

Нові стандарти органічного виробництва (Відео)

Деталі

LogoЗ початку серпня цього року в Україні почали діяти нові національні стандарти органічного виробництва. Що потрібно знати споживачам? Яка відповідальність чекає на виробників, які будуть порушувати нові стандарти?
Про це в передачі «Тема дня» розповів директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль. Пропустили ефір? Сюжет можна переглянути за посиланням.

Детальніше...

Захист прав споживачів: правопросвітницький семінар у Черняхові

Деталі

1Чи можна повернути товари належної якості? Які товари не підлягають обміну? Які є права у споживача у разі придбання ним товару неналежної якості? Які права споживача у разі укладення договору на відстані? Про це та інше під час правопросвітницького семінару на тему "Захист прав споживачів" розповіла фахівчиня Черняхівського бюро правової допомоги Дарина Павлова. На заході були присутні працівники та клієнти Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Черняхівського району.

Детальніше...

Право з тобою: правова допомога засудженим

Деталі

68706217 500252450804027 8702590798195064832 nЩо таке безоплатної правової допомоги? Як та де можна отримати правові консультації? Хто може скористатися послугами безоплатного адвоката для захисту своїх прав у суді? Відповіді на ці та інші питання надавав директор Житомирського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олександр Коваль. Інформаційно-просвітницька зустріч на тему «Вільний доступ осіб до правосуддя» відбулась у Житомирському районному відділі філії Державної установи «Центр пробації».

Детальніше...

Переселенці – виборці: у Житомирі відбувся правовий флешмоб

Деталі

PV2Ще у 2018 році у резолюції 2198 ПАРЄ закликала органи влади в Україні забезпечити механізм реалізації виборчих прав внутрішньо переміщених осіб на всіх виборах, зокрема на місцевому рівні. Адже досі ВПО в Україні позбавлені конституційного права обирати депутатів місцевих рад. Привернути увагу до цієї проблеми вирішили ГО «Мир на долоні» спільно з фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.

Детальніше...

Комунікатори системи БПД покращили навички спілкування

Деталі

16.08 Odesa-1Виступити перед партнерами і коротко презентувати свій центр з надання безоплатної правової допомоги. Правильно поставити завдання своїй команді. Знайти у будь-якій події інформаційний привід та написати цікаву новину. Ці та інші завдання 13-14 серпня виконували комунікатори центрів з надання БВПД з усіх регіонів країни під час тренінгу «Ефективна комунікація», який проходив у правовому клубі PRAVOKATOR.Одеса за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

Нова назва вулиці: чи обов’язково вносити зміни до паспорта?

Деталі

LogoДо Пулинського бюро правової допомоги звернулася Маргарита Шпак (ім’я та прізвище змінені з етичних міркувань – прим. автора). Жінку цікавило чи обов’язково вносити зміни до паспорта, якщо змінилась назва вулиці, де вона зареєстрована та постійно проживає. Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Пулинського бюро правової допомоги.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   
   
   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua