Правові потреби

   

Архів новин  

Вересень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
26 27 28 29 30 31 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 1 2 3 4 5 6
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 49 гостей та відсутні користувачі

   

Переселенці – виборці: у Житомирі відбувся правовий флешмоб

Деталі

PV2Ще у 2018 році у резолюції 2198 ПАРЄ закликала органи влади в Україні забезпечити механізм реалізації виборчих прав внутрішньо переміщених осіб на всіх виборах, зокрема на місцевому рівні. Адже досі ВПО в Україні позбавлені конституційного права обирати депутатів місцевих рад. Привернути увагу до цієї проблеми вирішили ГО «Мир на долоні» спільно з фахівцями Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області.


«Переселенці - ВиБорці», «КоженГолосВпливає», «Кожен має право на вибори», «Спочатку право голосу, потім місцеві вибори», «Відновіть конституційне право обирати» саме з такими плакатами під стіни Житомирської міської та обласної рад прийшли ВПО.

PV7
- Подібною нестандартною акцією ми спільно з партнерами ГО «Мир на долоні» хочемо привернути увагу влади, мешканців Житомира до однієї з проблем з якою стикаються внутрішньо переміщені особи. В Україні склалась парадоксальна ситуація, коли ВПО можуть балотуватися до місцевих рад, а ось права обирати вони позбавлені, - підкреслила фахівчиня Регіонального центру з надання БВПД у Житомирській області Дар’я Гончарова.

PV3
Поновлення виборчих прав сприятиме повноцінній інтеграції в громади впевнена голова ГО «Мир на долоні» Ірина Гладка.

PV4
- Багато членів нашої громадської організації мешкають у Житомирі від 4 до 5 років, працюють та сплачують податки до місцевого бюджету. На жаль, обирати місцеву владу ми не можемо. Для депутатів міської ради ми досі лишаємось «невидимими» виборцями, - розповіла Ірина Гладка.
Перехожі активно долучались до флешмобу.
- Багато місцевих мешканців навіть не чули про цю проблему. Але коли дізнавались, то залюбки погоджувались фотографуватись. Підтримка місцевої громади у таких питаннях для внутрішньо переміщених осіб важлива, - резюмувала Дар’я Гончарова.

PV6

Довідково: подібні флешмоби відбуваються в межах адвокаційної кампанії у всіх регіонах України за ініціативи Громадського холдингу «ГРУПА ВПЛИВУ», який є співавтором законопроекту №6240 про захист виборчих прав внутрішньо переміщених осіб. На основі фотографій переселенців біля місцевих рад ГО «ГРУПА ВПЛИВУ» підготує відео для привернення уваги новообраних депутатів та нагадування про необхідність відновлення політичних прав переселенців. Подібні акції вже пройшли у Лисичанську, Харкові, Ужгороді, Шостці, Конотопі. #КоженГолосВпливає

Регіональний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області знаходиться за адресою: м. Житомир, Майдан Соборний, 1 тел.: (0412) 42-23-12

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua