Правові потреби

   

Архів новин  

Квітень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 1 2 3
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 59 гостей та відсутні користувачі

   

У Житомирі відкрилась фотовиставка «Правова допомога поруч»

Деталі

PDF1У Регіональному центрі з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області, що розташований у Будинку правосуддя, презентували фотовиставку «Правова допомога поруч». Це 60 найкращих світлин обраних з поміж 400 фотографій з усіх областей України. Знімки зроблені у червні – липні цього року під час щоденної роботи фахівців системи безоплатної правової допомоги. Фотовиставка підготовлена за підтримки проекту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».

Детальніше...

«Місто професій»: у Житомирі діти працювали адвокатами та вивчали свої права

Деталі

70910315 1533034986838341 177363741094969344 nХто захищає порушені права? Як працюють адвокати? Куди звертатись, коли порушують твої права? Про це фахівчині системи безоплатної правової допомоги говорили з дітьми, які завітали у «Місто професій».

Детальніше...

Черговість спадкування за законом

Деталі

LogoДо Олевського бюро правової допомоги звернувся Павло Грибовський (ім’я та прізвище змінені з етичних міркування, - прим. автора). Чоловіка цікавила черговість спадкування за законом. Консультацію, в межах проекту «Я маю право», надали фахівці Олевського бюро правової допомоги.

Детальніше...

Стоп булінг: на Житомирщині учнів вчили протидіяти цькуванню у школах

Деталі

TB1До кого звертатись по допомогу, якщо вас цькують у навчальному закладі? В яких формах проявляється булінг? Як відрізнити булінг від конфлікту? На ці та інші питання протягом тижня надавали відповіді фахівці системи БПД Житомирщини. Про найцікавіші заходи, які відбулись протягом тижня у нашому огляді.

Детальніше...

Право на захист іноземцям та особам без громадянства

Деталі

DSCN1482Працівники Секретаріату Уповноваженого під час моніторингових візитів до пунктів тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства у Чернігівській та Волинській областях фіксували факти, які могли свідчити про порушення права іноземців та осіб без громадянства, затриманих з метою ідентифікації та забезпечення примусового видворення, на безоплатну вторинну правову допомогу. Для попередження таких фактів на території Житомирщини за ініціативи Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області відбулась міжвідомча робоча зустріч.

Детальніше...

П’ять відеороликів – п’ять історій людей, яким допомогла система БПД

Деталі

photo-videoЦього тижня в усіх регіонах України відбудеться презентація відеороликів, в яких розповідаються історії людей, які звернулися за допомогою до системи БПД. Вперше відеоматеріали були представлені на першій Київській міжнародній конференції «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості». Ролики створені за підтримки українсько-канадського проекту «Доступна та якісна правова допомога».

Детальніше...

Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості: український досвід та перспективи

Деталі

BPDP1У Житомирі 19 вересня відбулася регіональна пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду. Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн. Тема конференції — «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua