Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 64 гостей та відсутні користувачі

   

Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості: український досвід та перспективи

Деталі

BPDP1У Житомирі 19 вересня відбулася регіональна пресконференція, присвячена питанням ролі системи безоплатної правової допомоги в Україні, обговоренню тенденцій її розвитку та кращого досвіду. Початком дискусії стала перша Київська міжнародна конференція з безоплатної правової допомоги, яка відбулася 10-12 вересня за участі експертів та представників систем безоплатної правової допомоги з різних країн. Тема конференції — «Безоплатна правова допомога як інструмент соціальної справедливості».


Під час конференції презентований український та регіональний досвід з надання безоплатної правової допомоги соціально незахищеним категоріям громадян.
Регіональна пресконференція стала продовженням дискусії щодо тенденцій та перспектив розвитку системи надання безоплатної правової допомоги в Україні, правових інновацій та кращого досвіду.
«Правова держава починається з рівного доступу до правосуддя для кожного. Починаючи з 2013 року і до середини вересня 2019 фахівці Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області видали 11600 доручень у кримінальних провадженнях. За цей час завдяки адвокатам системи БПД Житомирщини вдалося довести невинуватість 37 клієнтів. Центри та бюро правової допомоги допомагають вирішувати людям багато життєвих проблем у правовий спосіб. З 01 липня 2015 до 15 вересня 2019 до місцевих центрів та бюро звернулося майже 69000 осіб. З них у 13079 випадках надано доручення адвокатам та у 4344 справах інтереси клієнтів у суді представляли працівники системи безоплатної правової допомоги», - наголосив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

BPDP3
До обговорення долучились і наші партнери. За словами начальника Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександра Грабара система безоплатної правової допомоги стоїть на сторожі захисту прав громадян. – За короткий час фахівці системи БПД здобули довіру клієнтів і продемонстрували, що за свої права варто боротись, - підкреслив Олександр Грабар.
Про результати роботи системи БПД Житомирщини, нові сервіси та подальші перспективи розвитку розповіла заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська.
- Гідність та права людини є головною цінністю системи БПД. Адвокати та працівники системи своєю щоденною кропіткою працею доводять, що верховенство права у нашій державі не лише слова, а сучасні реалії, - зазначила Наталія Радушинська.
Були представлені відеоролики з реальними історіями клієнтів, які змогли захистити свої порушені права завдяки підтримці адвокатів та юристів системи безоплатної правової допомоги.

BPDP11
Історію захисту клієнта у суді розповів адвокат Юрій Гузовський. – Ми цінуємо довіру наших клієнтів, тому завжди працюємо на результат. Історія захисту чоловіка з інвалідністю, якому перевізники міських та міжміського маршрутів відмовляли у безкоштовному проїзді - це перемога права, - впевнений Юрій Гузовський.
Участь у регіональній пресконференції взяли Регіональний координатор взаємодії з громадськістю Уповноваженого Верховної ради України з прав людини в Житомирській області Олена Коваленко, поліцейський омбудсмен Євген Виговський, адвокати системи БПД Житомирщини, представники громадських та правозахисних організацій.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua