Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 62 гостей та відсутні користувачі

   

Стоп булінг: на Житомирщині учнів вчили протидіяти цькуванню у школах

Деталі

TB1До кого звертатись по допомогу, якщо вас цькують у навчальному закладі? В яких формах проявляється булінг? Як відрізнити булінг від конфлікту? На ці та інші питання протягом тижня надавали відповіді фахівці системи БПД Житомирщини. Про найцікавіші заходи, які відбулись протягом тижня у нашому огляді.


Які ознаки дружнього та недружнього спілкування? Як протидіяти проявам агресії у своєму колективі? Як захистити друга від кривдника? Хто може прийти на допомогу у критичній ситуації? Відповіді на ці питання шукала фахівчиня Андрушівського бюро правової допомоги Ганна Осецька спільно з учнями Андрушівського професійного ліцею. Урок на тему «Ми проти булінгу» Ганна Осецька провела спільно з партнерами фахівцем Андрушівського відділу ДВС та фахівцями Андрушівського РЦСССДМ.

TB3
За даними різних досліджень, майже кожен третій учень в Україні так чи інакше зазнавав булінгу в школі. Про правила допомоги тим, хто потерпає від цькування у школах учням 7-10 класів Горщиківського ліцею розповіла в.о. директора Коростенського місцевого центру Тетяною Грищенко. Заняття на тему «Стоп булінг» вона провела спільно з партнерами начальником Коростенського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Галиною Жиліною та головним спеціалістом цього ж відділу Іриною Клименко.

TB2
Булити не лише не круто, за це передбачена ще й відповідальність. Про те, яке покарання чекає на кривдника студентам Коростенського ПТУ№16 розповіли фахівчиня Коростенського місцевого центру Оксана Сергієнко спільно із заступником начальника Коростенського МРВ ДВС ГТУЮ у Житомирській області Ольгою Волківською.

TB4
Правопросвітницькі лекції допомагають формувати у дітей нульову толерантність до випадків булінгу. Урок у селищній бібліотеці на тему «Стоп булінг!» провели головний спеціаліст Народицького бюро правової допомоги Юлія Пінчук спільно з начальником Народицького РВ ДРАЦС Тетяною Дідух та начальником Народицького РВ ДВС Наталією Холявицькою.

TB5
У доступній формі учні дізналися, що булінг – це агресивна і вкрай неприємна свідома поведінка однієї дитини або групи дітей стосовно іншої дитини, що супроводжується регулярним фізичним і психологічним тиском. Також фахівці ознайомили дітей із видами булінгу та порадили, як поводитися у таких випадках.
Окрім того, фахівці розповсюдили серед учнів та працівників бібліотеки буклети «Зупинимо булінг разом!».
З проведеного уроку кожен зробив для себе висновок, що #булити_ не_круто! Набагато краще замість булінгу зробити щось добре один для одного. А ще пам’ятати, що батьки, вчителі, знайомі чи друзі обов’язково підтримають тебе.
Як створити у класі атмосферу взаємоповаги, а школу перетворити на безпечне середовище для дитини? Про це з учнями 7-8 класів Овруцького закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 4 говорила фахівчиня Овруцького бюро правової допомоги Марина Ковальчук.

TB6

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua