Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 155 гостей та відсутні користувачі

   

У фокусі фотовиставки — клієнти та клієнтки системи БПД

Деталі

13.09.2019 - fotovustavka (4)У Києві відкрилася фотовиставка «Правова допомога поруч», що згодом буде презентована у регіонах країни. На фотодокументальній виставці представлені 60 світлин з життя системи безоплатної правової допомоги. У фокусі — надання правової допомоги клієнтам, насамперед представникам та представницям соціально вразливих категорій населення. Фотовиставка підготовлена за підтримки проєкту «Доступна та якісна правова допомога в Україні».


Мета фотовиставки — привернути увагу до переваг створеного державою механізму захисту прав українців. Насамперед це вразливі категорії громадян — діти, учасники бойових дій на сході країни, літні люди та люди з інвалідністю, особи, які перебувають в місцях несвободи.
«У центрі роботи фахівців та адвокатів системи безоплатної правової допомоги — люди. Раніше українці роками не вирішували свої життєві проблеми через обмежений доступ до правосуддя для соціально вразливих груп. Сьогодні така можливість є, і представлені світлини — це доказ того, що за справедливість і права варто боротися», — зазначила перша заступниця директора Координаційного центру з надання правової допомоги Оксана Василяка, відкриваючи фотовиставку в Академії адвокатури України.

13.09.2019 - fotovustavka (9)

13.09.2019 - fotovustavka (9)

Створена система безоплатної правової допомоги України є однією з найбільш розгалужених і прогресивних у світі. Ця система визнана успішною міжнародною спільнотою та громадянським суспільством і за результатами зовнішнього незалежного оцінювання відповідає стандартам та передовому досвіду Ради Європи.
На світлинах відображена робота фахівців регіональних та місцевих центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, прийом громадян у бюро правової допомоги, робота адвокатів системи безоплатної правової допомоги. Також презентовано організацію роботи дистанційних та мобільних пунктів доступу до правової допомоги, у тому числі у бібліотеках та військових госпіталях, геріатричних будинках та будинках-інтернатах, слідчих ізоляторах та установах виконання покарань, а також за місцем проживання маломобільних клієнтів. Окрема увага приділена правопросвітницьким заходам для дітей, молоді, окремих вразливих соціальних груп, жителів віддалених населених пунктів тощо.

13.09.2019 - fotovustavka (1)
На світлинах — перемога у суді адвоката сироти-атовця, який під час бойових дій втратив усі документи і після повернення додому, не маючи коштів, з відчаю скоїв крадіжку. Клієнт з вадами слуху, дружину якого шахрайським чином обманули на значну суму коштів. Клієнтка, яка приїхала з іншого села, аби виселити з помешкання громадянського чоловіка. Інші клієнти та клієнтки, які звернулися за допомогою в оформленні спадщини, оскарженні відмови у виплаті пенсії, реалізації права на реабілітацію. Діти, які в ігровій формі дізнаються про свої права. Це консультування у контрольно-пропускному пункті на лінії розмежування з тимчасово окупованими територіями, у військовому госпіталі, у геріатричному будинку, у виправній колонії, у пункті тимчасового перебування іноземців та осіб без громадянства, у парках та на вулицях міст і сіл.

13.09.2019 - fotovustavka (11)

13.09.2019 - fotovustavka (7)

Загалом було відібрано 60 із понад 400 світлин, зроблених у червні – липні цього року під час щоденної роботи системи безоплатної правової допомоги в усіх регіонах країни.
Нагадаємо, вперше фотовиставка була представлена під час першої Київської міжнародної конференції з безоплатної правової допомоги, що відбулася 10-12 вересня цього року. Надалі фотовиставка буде представлена в інших регіонах країни.

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua