Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 130 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація щодо оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають БВПД

Деталі

24.10.2014 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. №465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу»

Зазначеною постановою вводяться нові форми актів та розрахунки витрат. Також готується нове програмне забезпечення, яке в подальшому спростить подачу звітів адвокатами. Вказане програмне забезпечення з’явиться на протязі 1-2 тижнів.

Розрахунки та акти наданих послуг, які подаються в Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 24.10.2014 року повинні відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. №465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу» в тому числі і для доручень, які були видані до 24.10.2014 року.

В зв’язку з цим просимо адвокатів не здавати акти наданих послуг до появи відповідного програмного забезпечення, про яке буде повідомлено додатково.

Детальніше...

Школа підвищення професійної майстерності адвокатів

Деталі

08 листопада 2014 року о 10.00 год. в Будинку правосуддя на четвертому поверсі відбудеться Школа підвищення професійної майстерності адвокатів. Організатор - Рада адвокатів Житомирської області.

Робоча нарада

Деталі

27.10.2014 meeting27 жовтня 2014 року відбулась робоча нарада за участі директора Центру Гербеди О. Й., заступника директора Радушинської Н. В., головного бухгалтера Березовської О. М., начальника відділу організації надання правової допомоги у кримінальному процесі Ничипорука В. П., начальника відділу забезпечення якості правової допомоги Яценко О. М. та заступника начальника відділу підтримки та розвитку інфраструктури Чешкова А. А.

На нараді було обговорено стратегію роботи Центру у зв'язку з прийняттям змін до Закону України "Про безоплатну правову допомогу" та "Про прокуратуру".

Завершився ІI етап 6-го конкурсу з відбору адвокатів системи БВПД

Деталі

21.10.2014 minjust25 жовтня 2014 року в приміщенні Головного управління юстиції в Житомирській області пройшов 2-й етап 6-го конкурсу з відбору адвокатів, які будуть надавати БВПД. 4 адвокати пройшли письмове тестування. Заступник директора Житомирського обласного центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Радушинська Н.В. прийняла участь на даному етапі конкурсу як член комісії. 3-й етап 6-го конкурсу з відбору адвокатів, у форматі співбесіди, буде проведено 5 листопада 2014 року в приміщенні Головного управління юстиції в Житомирській області.

Завершився І етап 6-го конкурсу з відбору адвокатів системи БВПД

Деталі

21.10.2014 minjust21 жовтня 2014 року директор Житомирського обласного центру з надання БВПД Гербеда О.Й. та заступник директора Радушинська Н.В. прийняли участь у засіданні комісії з відбору адвокатів у рамках 1 етапу 6 конкурсу з відбору адвокатів, які будуть надавати БВПД. До 2-го етапу 6-го конкурсу було допущено 4 адвокати.

2-й етап 6-го конкурсу з відбору адвокатів буде проведено 25 жовтня 2014 року в приміщенні Головного управління юстції в Житомирській області.

Затверджено нову звітну форму для адвокатів системи БВПД – акт надання безоплатної вторинної правової допомоги та додатки до нього

Деталі

21.10.2014 minjustПунктом 3 постанови Кабінету Міністрів України від 17.09.2014 № 465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу»передбачено, що Мін’юст затверджує форму акта надання безоплатної вторинної правової допомоги з відповідними додатками.

Форму вказаного акта з додатками до нього – формами розрахунку розміру винагороди адвоката за надання БВПД та відшкодування витрат, пов’язаних з її наданням, – затверджено наказом Мін’юсту від 16.10.2014 № 1702/5 (зареєстрований Мін’юстом 16.10.2014 за № 1281/26058).

Детальніше...

Завершився другий каскадний тренінг для адвокатів системи БВПД

Деталі

17.10.2014 training17-18 жовтня 2014 р. відбувся другий каскадний тренінг на тему "Дії захисника із застосування окремих заходів кримінально-правового впливу, із забезпечення доступу до належної медичної допомоги та у кримінальному провадженні на підставі угод", для адвокатів, які працюють за контрактом з Житомирським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Каскадний тренінг було організовано Координаційним центром та Житомирським обласним центром з надання безоплатної вторинної правової допомоги спільно з Українською фундацією правової допомоги за сприяння Міжнародного фонду «Відродження». В перший день з вступним словом до адвокатів звернувся директор Житомирського Центру Олександр Гербеда; також із доповідями про діяльність Центру виступили заступник директора Центру Наталія Радушинська і начальник відділу забезпечення якості правової допомоги Ольга Яценко.

Детальніше...

 
   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua