Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 56 гостей та відсутні користувачі

   

Інформація щодо оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають БВПД

Деталі

24.10.2014 року набула чинності постанова Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. №465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу»

Зазначеною постановою вводяться нові форми актів та розрахунки витрат. Також готується нове програмне забезпечення, яке в подальшому спростить подачу звітів адвокатами. Вказане програмне забезпечення з’явиться на протязі 1-2 тижнів.

Розрахунки та акти наданих послуг, які подаються в Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги з 24.10.2014 року повинні відповідати вимогам постанови Кабінету Міністрів України від 17 вересня 2014 р. №465 «Питання оплати послуг та відшкодування витрат адвокатів, які надають безоплатну вторинну правову допомогу» в тому числі і для доручень, які були видані до 24.10.2014 року.

В зв’язку з цим просимо адвокатів не здавати акти наданих послуг до появи відповідного програмного забезпечення, про яке буде повідомлено додатково.

Форму акта з додатками до нього – формами розрахунку розміру винагороди адвоката за надання БВПД та відшкодування витрат, пов’язаних з її наданням, – затверджено наказом Мін’юсту від 16.10.2014 №1702/5 (зареєстрований Мін’юстом 16.10.2014 за № 1281/26058).

Детальніше ознайомитись зі змінами можливо з презентації, яку підготував начальник управління стратегічного аналізу і планування Координаційного центру з надання правової допомоги Троценко Сергій Миколайович.

Для додаткової інформації просимо звертатися до менеджера відділу забезпечення якості правової допомоги Яценко Ольги Михайлівни по телефону (097)34-79-104, (063)242-55-67; e-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Зразки Акту надання БВПД та додатків до нього можна подивитись тут

   

Повідомити про корупцію

   

Проект Мінюсту 'Я маю право!'

   

Чесна платіжка

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua