Правові потреби

   

Архів новин  

Грудень 2019
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
25 26 27 28 29 30 1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31 1 2 3 4 5
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 48 гостей та відсутні користувачі

   

Дотримання прав затриманих: у Житомирі відбулось навчання для поліцейських

Деталі

TV2Забезпечення дотримання у відділах та відділеннях поліції прав затриманих осіб. Питання особистої безпеки при контакті з уразливими категоріями людей, зокрема наркозалежними, ВІЛ-інфекованими тощо. Про це говорили під час семінару-тренінгу «Дотримання прав уразливих груп населення та підвищення рівня обізнаності щодо ВІЛ/СНІД та ЗПТ працівників поліції». Участь у заході взяли працівники відділів та відділень поліції Житомирщини.


Організували тренінг представники Управління забезпечення прав людини НПУ.
Про порядок інформування центрів БВПД про випадки затримання, адміністративного арешту, застосування запобіжного заходу у вигляді тримання під вартою учасникам тренінгу розповів начальник відділу Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олег Врублевський.

TV1

- У Регіональних центрах з надання безоплатної вторинної правової допомоги по всій Україні цілодобово працюють чергові. Службові особи, які здійснюють затримання, забов’язані негайно інформувати центри БВПД про це. Після цього фахівці Регіонального центру  призначають адвоката, який прибуває до затриманого протягом двох годин, - розповів Олег Врублевський.
Протидія катуванням, жорстокому, нелюдському чи такому, що принижує честь та гідність поводженню. Дії поліцейських щодо забезпечення безперервності лікування затриманих, які є клієнтами замісної підтримувальної терапії. Найбільш поширені порушення, виявлені за результатами перевірок представниками УЗПЛ та рекомендації щодо їх усунення. Цим питання був присвячений виступ Уповноважених Голови Національної поліції України з питань контролю за дотриманням прав людини в поліцейській діяльності Вікторії Сельської та Євгена Виговського.
Міжнародні та національні стандарти дотримання прав людини в поліцейській діяльності. Відповідальність службових осіб за забезпечення затриманим умов, визначених чинним українським законодавством. Ці питання у своїй доповіді піднімав Віктор Чупров член ГО «Експертний центр з прав людини».
Лекція представників ГО «Перспектива» Олексій Котвицький та Віра Баранчук була присвячена особистій безпеці працівників поліції.
По завершенню навчання учасники отримали сертифікати про успішне проходження тренінгу.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua