Правові потреби

   

Архів новин  

Лютий 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
27 28 29 30 31 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 1
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 66 гостей та відсутні користувачі

   

Фахівці системи БПД отримали безкоштовний доступ до ZakonOnline

Деталі

29.11 mem2-min-min-minАдвокати та працівники системи надання безоплатної правової допомоги отримали безкоштовний доступ до аналітично-правової системи ZakonOnline. Планується також обмін правовими консультаціями між сервісом ZakonOnline та довідково-інформаційної платформою WikiLegalAid. Це передбачено меморандумом про співпрацю між Координаційним центром з надання правової допомоги та компанією «Інформаційно-правові системи».

«Наш меморандум – це приклад, яким має бути внесок бізнесу та адвокатури в розвиток соціальних сервісів країни, у допомогу найбільш незахищеним верствам населення», – зазначив директор Координаційного центру з наданням правової допомоги Олексій Бонюк.

ZakonOnline (https://zakononline.com.ua) – це аналітично-правова система для адвокатів, юристів, суддів та прокурорів, що містить всі судові рішення, нормативно-правові акти та найбільшу базу – 8 тисяч правових позицій Верховного Суду та Європейського суду з прав людини. А віднедавна став доступним розділ «Судові засідання».

Використання системи ZakonOnline допоможе фахівцям системи БПД та адвокатам заощаджувати час на пошук судової практики чи нормативних актів, ознайомлюватись з актуальними правовими позиціями Верховного Суду та Європейського суду з прав людини, вчасно дізнаватись розклад судових засідань.

У межах меморандуму здійснюватиметься обмін інформацією між сервісом ZakonOnline та платформою WikiLegalAid, де зараз розміщено 1,4 тис. правових консультацій.

 29.11 mem1-min 1

 

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua