Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 36 гостей та відсутні користувачі

   

Протидія домашньому насильству: у Житомирі пройшов семінар для поліцейських

Деталі

DSC 0042Невдовзі на Житомирщині запрацюють мобільні групи з протидії домашньому насильству. Які є види домашнього насильства? Особливості притягнення до адміністративної та кримінальної відповідальності порушників та механізми застосування до них термінового заборонного і обмежувального приписів відповідно до законодавчих норм. Про це з поліцейськими говорили під час семінарського заняття заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги в Житомирській області Наталія Радушинська та уповноважений голови НПУ з питань контролю з дотримання прав людини в поліцейській діяльності Вікторія Сельська.


За офіційною статистикою упродовж поточного року на Житомирщині до поліції надійшло понад 7 тисяч заяв і повідомлень, пов’язаних із вчиненням домашнього насильства. За 62 фактами вчинення систематичних таких протиправних дій відкриті кримінальні провадження (ст.126-1 ККУ), обвинувальні акти по 52 із них уже направлені до суду. У 227 випадках відносно порушників застосовані термінові заборонні приписи.
Нагадаємо, що з січня 2019 року посилилась відповідальність за вчинення домашнього насильства та внесенні зміни у Кримінальний Кримінально процесуальні кодекси України.
- Коло осіб, які на законодавчому рівні можуть бути визнаними потерпілими від домашнього насильства, значно розширились. Це не лише дружина або чоловік, які перебувають у зареєстрованому шлюбі, а й діти, наречені, колишнє подружжя, прийомні батьки, особи, які спільно проживають чи проживали в одній родині, рідні брати, сестри, опікуни й інші родичі – дядько, тітка, племінниці, двоюрідні брати, сестри, двоюрідні дідусі та бабусі, - наголосила Наталія Радушинська.
Поліцейські отримали більше можливостей для захисту тих, хто потерпають від домашніх тиранів. Завдяки подібним навчальним семінарам вони можуть дізнатись багато корисної інформації, а також
У ході спілкування колеги-учасники семінару поділились проблемними аспектами у повсякденній діяльності з протидії домашньому насильству, а також шляхи удосконалення взаємодії між службами та організаціями, які допомагають постраждалим від домашнього насильства.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua