Правові потреби

   

Архів новин  

Січень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Нд
30 31 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2
   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 29 гостей та відсутні користувачі

   

Система БПД: відкритий діалог зі студентами

Деталі

SZ1Справедливість є, але їй потрібні адвокати. Як працює система безоплатної правової допомоги? Хто може скористатись послугами безоплатного адвоката? Які нові сервіси запроваджені в системи БПД? Про це та багато іншого 21 листопада говорили зі студентами-правниками Житомирського національного агроекологічного університету. Головна спікерка заходу - заступниця директора Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Наталія Радушинська. Про секрети професії адвоката розповів Тимур Кашапов.


Студенти дізнались про роботу центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги, можливість отримання безоплатної первинної та вторинної правової допомоги.
- Створення системи безоплатної правової допомоги дійсно важливий крок. Це покращує доступ до правосуддя. Усі затримані, підозрювані, обвинувачені та засуджені мають право скористатись послугами адвоката за рахунок держави. А кількість виправдувальних вироків більше 30 лише у Житомирській області надихає нас працювати далі. Адже це не просто цифри, а людські долі, - наголосила Наталія Радушинська.

SZ3
Під час зустрічі студентам презентовано такий важливий проєкт системи БПД, як українська правова Вікіпедія – довідково-інформаційна платформа правових консультацій WikiLegalaid.
Наталія Радушинська розповіла студентам , що вони можуть долучиться до роботи в системі безоплатної правової допомоги та пройти практику у місцевих центрах та бюро.
Студенти брали жваву участь у розмові, ставили багато запитань.

SZ2
Окрім цього Наталія Радушинська зупинилась на темі домашнього насильства та захисті прав постраждалих від домашніх тиранів. Вона навела приклади судової практики. За кількістю судових рішень по захисту потерпілих від домашнього насильства Житомирська область на другому місці в Україні.
Про якість надання БПД адвокатами системи та секрети професії студентам розповів Тимур Кашапов.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua