Правові потреби

   

Карта робочих місць адвокатів  

   

Корисні посилання  

Офіційне інтернет-представництво Президента України
Верховна Рада України
Кабінет Міністрів України
Міністерство юстиції України
koord c
   

На сайті 57 гостей та відсутні користувачі

   

Відзнаки та нагороди: фахівців системи безоплатної правової допомоги Житомирщини вітали з професійним святом

Деталі

DY12Напередодні Дня юриста фахівці системи безоплатної допомоги Житомирщини отримали нагороди за свій професіоналізм.


Привітати особисто з професійним святом до Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області прийшли: начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар, керуюча справами виконавчого комітету Житомирської міської ради Ольга Пашко та директор юридичного департаменту Євгеній Черниш.

DY1 DY5
DY2 DY9


- Ви присвятили своє життя служінню праву та його захисту. Бажаю, щоб професійні та життєві успіхи супроводжували вас у всіх справах, - побажав начальник Головного територіального управління юстиції у Житомирській області Олександр Грабар.

DY3 DY7
DY4 DY10


Вітаючи присутніх, Ольга Пашко побажала фахівцям системи БПД аби їх професійні зусилля були винагородженні повагою і довірою людей.
- День юриста – свято тих, хто стоїть на сторожі дотримання прав та свобод громадян. Фахівці системи безоплатної правової допомоги своєю щоденною працею доводять, що у правовий спосіб можна вирішити багато життєвих питань. А спільно з нашими партнерами Головним територіальним управлінням юстиції у Житомирській області проводимо чимало правопросвітницьких заходів. Це важливо адже ми вчимо дітей і молодь не лише знати права і обов’язки, а й користуватися ними, - наголосив директор Регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги у Житомирській області Олександр Гербеда.

До дня юриста за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, зразкове виконання службових обов’язків та з нагоди Дня юриста фахівців системи БПД нагородили грамотами і подяками облдержадміністрації, обласної ради та міської ради.
Відзнаки до професійного свята отримали і спеціалісти місцевих центрів та бюро правової допомоги.

   

Повідомити про корупцію

   

Дайджест БВПД

   

Інформаційний дайджест  

Дайджест БВПД

   

Графік виїзних прийомів МЦ  

Графік виїзних прийомів

   

   

Всеукраїнська карта правових потреб, інституцій та партнерів системи безоплатної правової допомоги  

   

Адвокатам  

Адвокатам

   
© 2014 Житомирський обласний центр з надання безоплатної вторинної правової допомоги | При використанні матеріалів сайту посилання обов'язкове
Розробка: Троценко Сергій | [email protected] legalaid.gov.ua